Utwórz konto   |   Moje Konto   |   Koszyk   |   Zamowienia
 
 
 Home > Nowości > Sporty letnie    


 
Okulary sportowe UVEX - Variotronic ff
Symbol: US53.0.949.2599
Producent: Uvex
Cena:  1 299.90 PLN
Twoja cena:  1 040.00 PLN  Rabat: 20%
Oszczędzasz: 259.90PLN
J.miary: Sztuka
Dostępny:  Tak
 
Wysyłka: 2-7 dni
Oczekujemy na dostawe
7 do 21 dni
 

   Ilość:   

Zapytaj o produktKod z obrazka:

Opis:

Okulary z nowoczesną technologią Variotronic, stosowaną do tej pory w goglach, która w tym sezonie zimowym dostępna jest także w okularach.
Technologia Variotronic to połączenie innowacji i rewolucji - szyba przyciemnia się lub rozjaśnia w 0.1 sekundy - automatycznie lub po dotknięciu przycisku.
W zauszniku znajduje się przełącznik, która pozwala wybrać następujące tryby pracy: włączony, wyłączony oraz automatyczny.
Ponadto okulary wyposażone są także w sensor światła, który automatycznie reguluje przyciemnienie szyb, jeśli w przełączniku użytkownik wybierze tryb pracy automatyczny.
W szybie znajdują się mikrokryształy, które zmieniając swe położenie, powodują, że szyby przyciemniają się lub rozjaśniają.
W oprawce okularów znajduje się także mini gniazdo USB, które służy do ładowania wewnętrznego akumulatora.
Po jednym naładowaniu czas pracy wynosi do 50 godzin.
Technologia Variotronic zapewnia zmieniający się poziom transmisji światła od 64% (S1) do 16% (S3). Filtr zawarty w szybie zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.
Dodatkowe zalety to powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb oraz pasek trzymający okulary.
Model ten świetnie sprawdzi się podczas rożnego rodzaju aktywności sportowych, a dzięki technologi Variotronic - w każdych warunkach atmosferycznych.

PARAMETRY:

* 100% UVA, UVB, UVC PROTECTION - filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV
* Technologia SUPRAVISION - unikalna technologia zapewniająca ochronę przed zarysowaniami oraz parowaniem szyb. To również gwarancja 100% ochrony przed promieniowaniem UV
* Technologia szyb Variotronic, dzięki które szyba przyciemnia się lub rozjaśnia w 0.1 sekundy, automatycznie lub po dotknięciu specjalnego przycisku
* Pasek trzymający okulary
* Plastyczne końcówki zauszników - elastyczne, łatwo dopasowujące się noski i końcówki zauszników, bezuciskowe dopasowanie bez możliwości ześlizgnięcia
* Miękkie noski - niesamowicie miękkie, gładkie i stabilne, antyalergiczny materiał, gwarancja utrzymania okularów we właściwym miejscu
* Kolor: Czarny Mat/Carbon
* Szyby: variotronic S1- S3


Dodaj komentarz
Imię:

Treść:

Kod z obrazka:      
Nasze marki
Szybki kontakt
Newsletter
Email:Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GoMarket.pl informacji handlowych za pośrednictwem e-mail lub sms, w tym informacji o promocjach oraz ofertach specjalnych.